Головна сторінка Анонси
В тестовому режимі розпочав роботу новий сайт www.pravinform.gov.ua
17 cічня 2017
У січні читайте

На початку січня набрали чинності положення Закону України "Про виконавче провадження", якими передбачено запуск Єдиного реєстру боржників. Які дані вносяться до цього реєстру, які відомості про боржників не підлягають внесенню та як реєстр працює читайте в 1 журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України".

20 грудня 2016
Читайте у наступному номері

На початку грудня в Інституті кримінально-виконавчої служби на IV міжнародній науково-практичній конференції під назвою «Актуальні проблеми захисту прав людини, яка перебуває у конфлікті зі законом, крізь призму правових реформ».

Дотримання прав людини є тією віхою, навколо якої має здійснюватись розбудова нових типів взаємовідносин між усіма сторонами соціально-правового конфлікту. Держава має гарантувати права всіх без винятку соціальних суб’єктів, які вступають у соціальні відносини на етапі порушення закону (потерпілі, свідки, підслідні, засуджені, тощо). І ...

16 грудня 2016
Читайте у грудні

5 грудня у Міністерстві юстиції України відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського тижня права, який щороку проходить напередодні всесвітнього Дня прав людини – міжнародного свята, який за пропозицією Генеральної асамблеї ООН відзначається 10 грудня.
Про заходи, учасників та найголовніші події у контексті тематики Ви зможете прочитати у 12 журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України".

17 вересня 2015
Формула успіху юридичного бізнесу. Запрошуємо на форум!

18 вересня 2015 року відбудеться Vщорічний форум ААУ «Адвокатура України. Київські дзвони». Тут ви зможете дізнатися про розвиток юридичного бізнесу, способи залучення нових клієнтів, нові ресурси та можливості для адвокатів. На вас чекають найкращі спікери у сфері маркетингу, керівники провідних адвокатський об’єднань та іноземні адвокати.

20 квітня 2015
Аліменти на утримання дитини - тема "Юридичної консультації"

Про порядок, розмір стягнення алементів на утримання дитини та доходи, які враховуються (не враховуються) при визначенні розміру алментів  - у "Бюлетені Міністерства юстиції України", що виходить друком 5 травня.

19 березня 2015
Презентуємо видання для нотаріусів "Проблемні питання спадкового права в нотаріальній діяльності"

"Проблемні питання спадкового права в нотаріальній діяльності" - це навчально-методичний посібник, що входить до серії "Нотаріальний практикум" та містить матеріали з питань нотаріального посвідчення заповітів, їх скасування та архівного зберігання, а також застосування норм цивільного та цивільного процесуального законодавства під час розгляду справ про спадкування з точки зору судової практики.

10 березня 2015
Легалізація документів для дії за кордоном - актуальна тема юридичної консультації

У рубриці "Юридична консультація" актуальний матеріал щодо здійснення процедури легалізації документів для дії за кордоном у сфері сімейно-шлюбних відносин.
Про правову регламентація питань, що виникають у сімейному праві в разі участі у відповідних правовідносинах т. зв. іноземного елемента та особливості легалізації документів для їх визнання на території як іноземної держави, так і в Україні читайте у статті начальника відділу правової допомоги, консульської легалізації та проставляння апостилю Департаменту нотаріату та фінансового моніторингу України Міністерство ...

24 листопада 2014
Увага! Круглий стіл

5 грудня 2014 року о 10.00 Національна академія державного управління при Презедентові України, Інститут державної служби та місцевого самоврядування, кафедра державної служби та кадрової політики проводять круглий стіл на тему: “Нові стратегії реформування державної служби в Україні в умовах європейської інтеграції”.
До участі у круглому столі запрошуються: керівництво та професорсько-викладацький склад і слухачі НАДУ, народні депутати України, представники Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, ...

24 листопада 2014
Увага!! Конференція

10 грудня 2014 року о 12.00  відбудеться  науково-практичну конференцію на тему: “Права людини в Україні у сучасних умовах: пошук нових механізмів утвердження та забезпечення”.
Організатори: Національна академія правових наук України, Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Національна академія державного управління при Презендентові України та Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації

До участі у конференції запрошуються юристи-науковці та практики, здобувачі наукових ступенів, працівники державних ...

07 листопада 2014
Актуально в номері

Про особливості проведення державної реєстрації актів цивільного стану за заявами громадян України, переміщених із зони АТО та АР Крим читайте у номері Бюлетня за листопад.

 

24 вересня 2014
Перелік наукових статей, що будуть опубліковані у Бюлетені за жовтень

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за жовтень 2014 року (рубрика «Юридична думка»). Детальніше читайте тут.

23 вересня 2014
Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України»

Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України». З детальним анонсом вересневого номера Ви зможете ознайомитися тут.

15 вересня 2014
Соціальний захист ветеранів праці

Однією з актуальних тем рубрики «Роз’яснення законодавства» є соціальний захист ветеранів праці. Детальніше – тут.

15 вересня 2014
Правовий статус військовослужбовців

«Правовий статус та гарантії соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей» – актуальна тема рубрики «Юридичні акценти». Детальна інформація тут.

12 вересня 2014
Перелік наукових статей, що будуть опубліковані у Бюлетені за вересень

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за вересень 2014 року (рубрика «Юридична думка»). Детальніше – тут.

22 серпня 2014
Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України»

Вийшов друком серпневий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України», який приурочений до Дня Незалежності України. Номер відкривається привітанням Міністра юстиції Павла Петренка. Детальніше про черговий номер журналу – тут.

15 серпня 2014
Послуги, що надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану

«Послуги, що надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану». Це одна з актуальних тем рубрики «Роз’яснення законодавства». Детальну інформацію можна знайти тут.

Content_%e2%84%9611_2

Анонси

17 cічня 2017
У січні читайте

На початку січня набрали чинності положення Закону України "Про виконавче провадження", якими передбачено запуск Єдиного реєстру ...

20 грудня 2016
Читайте у наступному номері

На початку грудня в Інституті кримінально-виконавчої служби на IV міжнародній науково-практичній конференції під назвою «Актуальні ...

Всі анонси
Medium_baner_urzona_com_160x80_002[1] Medium_medium_uaimg_6_1_ Medium_banner_ovu-1

Підписатися на анонси законодавствапідписатися на щоденну розсилку новин

Угода конфіденційності

Послуги

ПЕРЕДПЛАТА-2017

Передплатні індекси:
ОФІЦІЙНИЙ ВІСНИК УКРАЇНИ
40433 (друкована. версія),
48345 (електронна версія).
ОН-ЛАЙН ДОСТУП ДО НПА (замовити за тел. 278-00-74)
БЮЛЕТЕНЬ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ
22670 (друкована версія),
86654 (ел. версія)

ЗАМОВИТИ МОЖНА:
-  у відділення Укрпошти;
- на сайті PRESA.UA.
- на сайті OVU.COM.UA або за  тел. (044) 278-00-74 (peredplata@upinfo.com.ua)

До уваги передплатників!

Адміністрація державного підприємства «Українська правова інформація» повідомляє, що при розповсюдженні «Офіційного ...

Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України

 

Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України. Правила професійної етики нотаріусів України: офіційне видання. – К.: ДП «Укрправінформ», 2013. – 96 с.

 

Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України стане в пригоді кожному нотаріусу, який займається практичною діяльністю, незалежно від форми власності та підпорядкування. Цей документ, який охоплює всі аспекти нотаріальної діяльності, починаючи від вимог до місця вчинення нотаріальної дії, документів, які подаються для вчинення нотаріальної дії, тощо, стане практичним порадником як початкуючим нотаріусам, так і досвідченим фахівцям.

Всі послуги