Головна сторінка Анонси
В тестовому режимі розпочав роботу новий сайт www.pravinform.gov.ua
24 листопада 2014
Увага! Круглий стіл

5 грудня 2014 року о 10.00 Національна академія державного управління при Презедентові України, Інститут державної служби та місцевого самоврядування, кафедра державної служби та кадрової політики проводять круглий стіл на тему: “Нові стратегії реформування державної служби в Україні в умовах європейської інтеграції”.
До участі у круглому столі запрошуються: керівництво та професорсько-викладацький склад і слухачі НАДУ, народні депутати України, представники Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, ...

07 листопада 2014
Актуально в номері

Про особливості проведення державної реєстрації актів цивільного стану за заявами громадян України, переміщених із зони АТО та АР Крим читайте у номері Бюлетня за листопад.

 

24 вересня 2014
Перелік наукових статей, що будуть опубліковані у Бюлетені за жовтень

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за жовтень 2014 року (рубрика «Юридична думка»). Детальніше читайте тут.

23 вересня 2014
Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України»

Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України». З детальним анонсом вересневого номера Ви зможете ознайомитися тут.

15 вересня 2014
Соціальний захист ветеранів праці

Однією з актуальних тем рубрики «Роз’яснення законодавства» є соціальний захист ветеранів праці. Детальніше – тут.

15 вересня 2014
Правовий статус військовослужбовців

«Правовий статус та гарантії соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей» – актуальна тема рубрики «Юридичні акценти». Детальна інформація тут.

12 вересня 2014
Перелік наукових статей, що будуть опубліковані у Бюлетені за вересень

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за вересень 2014 року (рубрика «Юридична думка»). Детальніше – тут.

22 серпня 2014
Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України»

Вийшов друком серпневий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України», який приурочений до Дня Незалежності України. Номер відкривається привітанням Міністра юстиції Павла Петренка. Детальніше про черговий номер журналу – тут.

15 серпня 2014
Послуги, що надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану

«Послуги, що надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану». Це одна з актуальних тем рубрики «Роз’яснення законодавства». Детальну інформацію можна знайти тут.

15 серпня 2014
Проблема насильства в сім’ї

«Проблема насильства в сім’ї» – актуальна тема рубрики «Юридичні акценти». Детальніше тут.

07 серпня 2014
Перелік наукових статей, що будуть опубліковані у Бюлетені за серпень

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за серпень 2014 року (рубрика «Юридична думка»). Зі списком матеріалів можна ознайомитись за цим посиланням.

22 липня 2014
Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України»

Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України». Детально про липневий номер читайте тут.

11 липня 2014
Оформлення документів на виїзд дитини за кордон

«Основні питання оформлення документів на виїзд дитини за кордон» одна з актуальних тем рубрики «Роз’яснення законодавства». Детальну інформацію про матеріал можна знайти тут.

02 липня 2014
Перелік наукових статей, що будуть опубліковані у Бюлетені за липень

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за липень 2014 року (рубрика «Юридична думка»). Зі списком матеріалів можна ознайомитися тут.

23 червня 2014
Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України». Нам 15 років!

Вийшов друком ювілейний номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України». З нагоди 15-річчя від дня заснування на сторінках журналу розміщені привітання Міністра юстиції України Павла Петренка, Голови Конституційного Суду України Юрія Бауліна, ректорату Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, колективу Інституту держави і права імені Володимира Корецького, колективу Одеського національного університету імені Іллі Мечникова, редакції журналу Верховної Ради України «Віче» та журналу «Нотаріат України». Детальнішу інформацію ...

13 червня 2014
Правове регулювання усиновлення

«Правове регулювання усиновлення» – одна із актуальних тем рубрики «Роз’яснення законодавства». Детальніше про цей матеріал читайте тут.

10 червня 2014
Конституція України як оберіг державності

«Юридичні акценти» щодо генезису, проблем і перспектив удосконалення Конституції України зроблені у статті доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Федоренка Владислава Леонідовича. Детальний анонс матеріалу Ви зможете знайти тут.

03 червня 2014
Соціальний захист дітей-інвалідів

У соціальній державі соціальний захист ? це один з найважливіших напрямків її діяльності. Рівень цивілізованості держави та суспільства визначається ставленням до найменш захищених та найбільш вразливих його членів, які потребують соціального захисту, у першу чергу до дітей-інвалідів. Детально про актуальні питання державної допомоги дітям-інвалідам читайте тут.

03 червня 2014
Перелік наукових статей, що будуть опубліковані у Бюлетені за червень

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за червень 2014 року (рубрика «Юридична думка»). Зі списком матеріалів можна ознайомитися за цим посиланням.

Content_%e2%84%9611_2

Анонси

24 листопада 2014
Увага! Круглий стіл

5 грудня 2014 року о 10.00 Національна академія державного управління при Презедентові України, Інститут державної служби та місцевого ...

Всі анонси
Medium_baner_urzona_com_160x80_002[1] Medium_medium_uaimg_6_1_ Medium_banner_ovu-1

Підписатися на анонси законодавствапідписатися на щоденну розсилку новин

Угода конфіденційності

Послуги

Передплата

(044) 517-68-48, (044) 517-70-20

ПЕРЕДПЛАТА-2018

Передплатні індекси:
ОФІЦІЙНИЙ ВІСНИК УКРАЇНИ
40433 (друкована. версія),
48345 (електронна версія).
ОН-ЛАЙН ДОСТУП ДО НПА
замовити за тел.: (044) 517-68-48, 
                              (044) 517-70-20

БЮЛЕТЕНЬ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ
22670 (друкована версія),
86654 (ел. версія)

ЗАМОВИТИ МОЖНА:
-  у відділення Укрпошти;
- на сайті PRESA.UA.
- на сайті OVU.COM.UA
або у відділі збуту ДП "ЦОІ"
   за тел.  (044) 517-68-48, 
                 (044) 517-70-20
е-mail: peredplata@dpcoi.com.ua

Виготовлення бланків

ПРОПОНУЄМО

виготовлення бланків документів, надрукованих у "Офіційному віснику України"

 

Звертатися:  ...
Всі послуги