Головна сторінка Бюлетень Міністерства юстиції України Новини
Тиждень права 05 грудня 2017
_dsc2525-jpg.jpg

Цьогорічний "Тиждень права" урочисто відкрили в колонній залі Київської міської державної адміністрації. Тут громадяни зможуть отримати консультації провідних юристів в рамках програми надання безоплатної правової допомоги, студенти юридичних факультетів - набратися досвіду на майстер-класах, а правники - знайти партнерів. Захід проводиться вдесяте під патронатом Міністерства юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів.

Повний текст

Зустрічайте наступний випуск видання присвячений Дню юриста!

Повний текст

Шановні друзі!

Державне підприємство "Українська правова інформація" щиро вітає Вас з державними святами - Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
Хай прагнення до Свободи допоможе кожному з нас зробити свій внесок в розбудову справді незалежної, сильної і щасливої держави! Миру нам усім і злагоди!

З повагою,
директор
ДП "Українська правова інформація"
В'ячеслав Леманинець

 
Повний текст

Форум присвячений питанням організації та стандартів адвокатської діяльності, тенденціям розвитку юридичних послуг, адвокатській етиці, партнерству та фінансам в адвокатській практиці, захисту прав адвокатів, розвитку адвокатури в Україні.

Повний текст

1. Завдяки роботі фахівців Мін’юсту стягнено перші 80 млн грн штрафу з Газпрому та арештовано активи компанії на суму 33 млн грн. Наразі йде розшук інших активів російської компанії та підготовка матеріалів для арешту майна Газпрому за кордоном.

2. Європейським судом з прав людини визнано прийнятними наші аргументи у справі проти Росії щодо анексії Криму. Нині триває підготовка аргументів по справі агресії на Донбасі. Так само ми отримали проміжні висновки в Міжнародному суді ООН, який зобов’язав РФ припинити утиски й переслідування українців та кримських татар у Криму.

3. Зупинено ряд спроб рейдерських захоплень завдяки роботі Антирейдерської комісї Мін'юсту: врятовано від рейдерів власників 150 земельних ділянок на Кіровоградщині та 52 мешканців багатоповерхівки в Києві. Це - лише поодинокі приклади ефективної роботи комісії і тих законодавчих змін, які перекрили більшість рейдерських схем та ввели покарання за спробу захоплення майна чи бізнесу – до 10 років тюрми.

4. Запущено на всеукраїнському рівні послуги Онлайн будинку юстиції, де громадяни можуть отримати понад 20 різних сервісів Мін’юсту в режимі он-лайн.

5. Надано подальший розвиток послугам для повсякденного користування українцями: майже 160 тисяч свідоцтв про народження видано в пологових, а батьки новонароджених на місці можуть зареєструвати місце проживання малюка та в режимі онлайн оформити державну допомогу при народженні.

Послугу Мін’юсту «Шлюб за добу» розширено на 35 міст, нею вже скористались більше 12 тисяч українських пар.

6. Скасовано понад 100 застарілих нормативно-правових актів, які створювали перепони для підприємців. Загалом за останні 2 роки Кабміном скасовано майже 400 регуляторних документів.

7. Розширено перелік громадян, які мають право на безоплатну правову допомогу. Тепер право на безоплатного адвоката мають учасники АТО та переселенці в усіх категоріях справ. Так само до 2 прожиткових мінімумів збільшено поріг для малозабезпечених українців.

8. Дано старт просвітницькому проекту Мін'юсту «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого ми не лише розповідатимемо українцям про їхні права і вчитимемо їх захищати, а й запускаємо систему моніторингу та покарання чиновників, які порушують права громадян.

 

Повний текст

В Міністерстві юстиції України пройшла колегія за участю представників всіх структурних підрозділів відомства з усіх регіонів України. Йшлося про результати поточного року і про плани та можливості для подальшого розвитку.
За 3 роки створено повноцінну систему безоплатної правової допомоги для населення. Співробітниками більше 550 центрів та бюро по всій країні щомісяця надаються консультації та адвокатський захист близько 70 тисячам українських громадян. Спільно із міжнародними донорами та колегами з системи БПД докладається максимальних зусиль для подальшого розвитку системи, її додаткового фінансування, посилення інституціональної спроможності та незалежності. Нині на базі системи БПД та органів юстиції запускається всеукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», мета якого – не тільки інформування громадян про їхні права, а й надання конкретних інструментів для захисту в тому випадку, коли права громадян порушуються.
Цього року відбувся запуск на всеукраїнському рівні ініціативи Мін'юсту «Онлайн будинок юстиції». Тут українці можуть отримати всі сервіси Мін'юсту через Інтернет, не виходячи з дому чи офісу та не контактуючи з чиновниками. Так само послуги можна отримати на порталах igov.org.ua та poslugy.gov.ua.

Повний текст

15 червня 2017 року відбувся семінар-практикум для юристів та адвокатів "Особливості судового процесу в кримінальному та цивільному провадженні. Психологічна експертиза в судово-слідчій практиці". Організатор - експертно-правова група "Незалежний інститут судових експертиз" (НІСЕ). Інформаційний спонсор - ДП "Українська правова інформація".Семінар складався з трьох модулів. Зокрема, розглядалися питання щодо судового провадження, поділу спільного майна подружжя та судової психологічної експертизи.

Повний текст

Асоціація адвокатів України провела VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ААУ З ПУБЛІЧНОГО ПРАВА - захід, який слугує платформою для обговорення нагальних проблем у сфері взаємовідносин держави – адвокатури – бізнесу. У фокусі цьогорічного форуму - питання судової реформи, останні рішення Європейського суду з прав людини, актуальні питання податкового права та інтелектуальної власності, реформи в сфері охорони здоров’я, освіти і пенсійної реформи.

Повний текст

15 червня 2017 року, 10.00-14.00 відбудеться семінар-практикум для юристів та адвокатів "Особливості судового процесу в кримінальному та цивільному провадженні. Психологічна експертиза в судово-слідчій практиці". Організатор - експертно-правова група "Незалежний інститут судових експертиз" (НІСЕ). Інформаційний спонсор - ДП "Українська правова інформація". 

 
Повний текст

Представники  ДП «Українська правова інформація»  сьогодні побували в  го стях у  дітей з дитячого будинку  «Любисток», який знаходиться у с. Нові Петрівці Вишгородського району. Познайомилися з дітками та їх вихователями, привітали їх з Міжнародним днем захисту дітей подарунками від підприємства та передали привітання  від всіх співробітників «Укрправінформ» з найщирішими побажаннями зростати здоровими, розумними та завжди досягати своєї мети!!

   Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб всі діт к и були здоровими, радісними та щасливими , щоб їх дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо!

 

 

 

Повний текст

Головне територіальне управління юстиції у місті Києві, Київський палац дітей та юнацтва, громадська організація «Союз «Золотий Вік України» за підтримки Міністерства юстиції України та у партнерстві громадською організацією «Фундація ДЕЮРЕ» у Київському палаці дітей та юнацтва (м. Київ вул. Мазепи 13,) провели виставку творчих робіт засуджених підлітків «Крок назустріч» та  дискусію «Дитяча злочинність: виклики ХХІ століття».

У заході взяли  участь Міністр юстиції України Павло Петренко, представники офісу уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, представники офісу уповноваженого Президента України з прав дитини, начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві Станіслав Куценко, депутати Верховної Ради України, керівництво Київської міської державної адміністрації, керівники органів державної влади різного рівня, тощо.

 
Повний текст

25 травня 2017 року в Києві відбувся круглий стіл на тему: "Реформування національного законодавства в світлі євроінтеграції України", в якому взяв участь міністр юстиції України Павло Петренко.

Повний текст
"Шлюб за добу" 02 лютого 2017
16.jpg

У рамках пілотного проекту "Шлюб за добу"...

Повний текст

Міністр юстиції України, підсумовуючи здобутки 2016 року сказав: "Не буває планів, які не можна реалізувати!". Саме ця цитата лягла в основу нашої актуальної теми у січні.

Повний текст
Друзі! 04 cічня 2017
13.jpg

 

 

 

Повний текст

 

 

 

Шановні автори, читачі, передплатники!
Повідомляємо вам про вихід з друку журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» № 11.

Повний текст

У номері, що вийде друком наприкінці жовтня, розгляаються актуальні питання апостилювання документів про державну реєстрацію актів цивільного стану , надаються роз'яснення та коментарі фахівців.

 

Повний текст

Анонси

Content_ovu_%d1%87%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%8f
24 листопада 2014
Увага! Круглий стіл 5 грудня 2014 року о 10.00 Національна академія державного управління при Презедентові України, Інститут державної служби та місцевого...
Всі анонси

Підписатися на новини Бюлетеняпідписатися на щоденну розсилку новин

Угода конфіденційності

Послуги

ПЕРЕДПЛАТА-2018 ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ офіційних видань Міністерства юстиції України на 2018 рік у зручній для Вас версії (друкована або електронна) можна у...
Виготовлення бланків ПРОПОНУЄМО виготовлення бланків документів, надрукованих у "Офіційному віснику України" Звертатися:peredplata@upinfo.com.ua
Всі послуги