Головна сторінка Бюлетень Міністерства юстиції України Новини

Хто чекає на жовтневий випуск видання "Бюлетень Міністерства юстиції України", повідомляємо, що номер уже в друці! Його родзинка - інтерв'ю головного редактора журналу Наталії Оніщенко про механізми захисту прав громадян і актуальна тема - "Роль молодих юристів у формуванні стратегії правоосвітньої роботи" Андрія Бутенка.

Повний текст

Читайте наступний випуск видання "Бюлетень Міністерства юстиції України", присвячений Дню Незалежності нашої держави! Серед його тем: "27 річниця Незалежності України: здобутки та перспективи" та інтерв'ю із заступником міністра юстиції України Іванною Смачило. 

Повний текст

100-річчю української юстиції присвячений наступний випуск видання "Бюлетень Міністерства юстиції України". Як проходили заходи на відзначення цієї дати, а також інші цікаві новини, поради і актуальні теми шукайте на сторінках журналу. Зокрема, пропонуємо звернути увагу на матеріал Анатолія Лещенка "Зміни в порядку ведення державного реєстру речових прав на нерухоме майно" та інтерв'ю з начальником Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслава Куценка. 

Повний текст

Державне підприємство «Центр оцінки та інформації», відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 22 грудня 2006 року №102/5 є видавцем інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник України» - єдиного друкованого видання, в якому здійснюється офіційне опублікування повних текстів законів України, указів і розпоряджень Президента України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, актів Конституційного Суду, нормативно-правових актів Національного банку, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, міжнародних договорів, рішень Європейського суду з прав людини, після чого вони набувають чинності.

 

Повний текст
День вишиванки! 17 травня 2018
32810435_2070513866557678_1299976975753936896_n.jpg

Колектив ДП "Центр оцінки та інформації" теж приєднався до святкування Дня вишиванки!

Повний текст

Наступний номер видання "Бюлетень Міністерства юстиції України" щойно з друку! 
Зокрема, у ньому читайте матеріал на актуальну тему доктора юридичних наук, академіка Національної академії правових наук України, віце-президента НАПрН України, керівника Київського регіонального центру, професора Наталії Кузнєцової «Правова наука повинна адекватно реагувати на виклики часу» та інтерв'ю з Владиславом Власюком, генеральним директором Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України «Знання своїх прав у багатьох випадках є передумовою того, що ці права не порушуються…»

Повний текст

Сьогодні в рамках колегії Міністерства юстиції України було презентовано Стратегічний план діяльності Міністерства юстиції на 2018 рік та наступні 2 бюджетні періоди.

За словами Міністра юстиції Павла Петренка, відомство переходить до створення повного циклу стратегічного планування власної роботи, який включатиме розробку покрокових планів дій на всіх рівнях, починаючи від найвищого керівного складу, де формуватиметься політика за різними напрямками, і закінчуючи чіткими інструкціями для спеціалістів.

«Ключовою різницею в підходах до стратегічного планування стане запровадження чітких маячків виконання стратегії. Також буде вказано конкретні строки реалізації завдань, які має виконати команда Мін’юсту на кожній ланці. Паралельно передбачено проведення моніторингу та аналізу причин, які завадили виконанню запланованого», - наголосив очільник Мін’юсту.

Повний текст

Міністр юстиції Павло Петренко та директор Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові Сюзан Фрітц відкрили call-центр Міністерства юстиції України.

Відтепер отримати консультацію, залишити звернення чи скаргу можна, зателефонувавши на багатоканальний номер (044) 364 23 93 або надіславши листа на електронну пошту callcentre@minjust.gov.ua.

 

Повний текст
Тиждень права 05 грудня 2017
_dsc2525-jpg.jpg

Цьогорічний "Тиждень права" урочисто відкрили в колонній залі Київської міської державної адміністрації. Тут громадяни зможуть отримати консультації провідних юристів в рамках програми надання безоплатної правової допомоги, студенти юридичних факультетів - набратися досвіду на майстер-класах, а правники - знайти партнерів. Захід проводиться вдесяте під патронатом Міністерства юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів.

Повний текст

Зустрічайте наступний випуск видання присвячений Дню юриста!

Повний текст

Шановні друзі!

Державне підприємство "Українська правова інформація" щиро вітає Вас з державними святами - Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
Хай прагнення до Свободи допоможе кожному з нас зробити свій внесок в розбудову справді незалежної, сильної і щасливої держави! Миру нам усім і злагоди!

З повагою,
директор
ДП "Українська правова інформація"
В'ячеслав Леманинець

 
Повний текст

Форум присвячений питанням організації та стандартів адвокатської діяльності, тенденціям розвитку юридичних послуг, адвокатській етиці, партнерству та фінансам в адвокатській практиці, захисту прав адвокатів, розвитку адвокатури в Україні.

Повний текст

1. Завдяки роботі фахівців Мін’юсту стягнено перші 80 млн грн штрафу з Газпрому та арештовано активи компанії на суму 33 млн грн. Наразі йде розшук інших активів російської компанії та підготовка матеріалів для арешту майна Газпрому за кордоном.

2. Європейським судом з прав людини визнано прийнятними наші аргументи у справі проти Росії щодо анексії Криму. Нині триває підготовка аргументів по справі агресії на Донбасі. Так само ми отримали проміжні висновки в Міжнародному суді ООН, який зобов’язав РФ припинити утиски й переслідування українців та кримських татар у Криму.

3. Зупинено ряд спроб рейдерських захоплень завдяки роботі Антирейдерської комісї Мін'юсту: врятовано від рейдерів власників 150 земельних ділянок на Кіровоградщині та 52 мешканців багатоповерхівки в Києві. Це - лише поодинокі приклади ефективної роботи комісії і тих законодавчих змін, які перекрили більшість рейдерських схем та ввели покарання за спробу захоплення майна чи бізнесу – до 10 років тюрми.

4. Запущено на всеукраїнському рівні послуги Онлайн будинку юстиції, де громадяни можуть отримати понад 20 різних сервісів Мін’юсту в режимі он-лайн.

5. Надано подальший розвиток послугам для повсякденного користування українцями: майже 160 тисяч свідоцтв про народження видано в пологових, а батьки новонароджених на місці можуть зареєструвати місце проживання малюка та в режимі онлайн оформити державну допомогу при народженні.

Послугу Мін’юсту «Шлюб за добу» розширено на 35 міст, нею вже скористались більше 12 тисяч українських пар.

6. Скасовано понад 100 застарілих нормативно-правових актів, які створювали перепони для підприємців. Загалом за останні 2 роки Кабміном скасовано майже 400 регуляторних документів.

7. Розширено перелік громадян, які мають право на безоплатну правову допомогу. Тепер право на безоплатного адвоката мають учасники АТО та переселенці в усіх категоріях справ. Так само до 2 прожиткових мінімумів збільшено поріг для малозабезпечених українців.

8. Дано старт просвітницькому проекту Мін'юсту «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого ми не лише розповідатимемо українцям про їхні права і вчитимемо їх захищати, а й запускаємо систему моніторингу та покарання чиновників, які порушують права громадян.

 

Повний текст

В Міністерстві юстиції України пройшла колегія за участю представників всіх структурних підрозділів відомства з усіх регіонів України. Йшлося про результати поточного року і про плани та можливості для подальшого розвитку.
За 3 роки створено повноцінну систему безоплатної правової допомоги для населення. Співробітниками більше 550 центрів та бюро по всій країні щомісяця надаються консультації та адвокатський захист близько 70 тисячам українських громадян. Спільно із міжнародними донорами та колегами з системи БПД докладається максимальних зусиль для подальшого розвитку системи, її додаткового фінансування, посилення інституціональної спроможності та незалежності. Нині на базі системи БПД та органів юстиції запускається всеукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», мета якого – не тільки інформування громадян про їхні права, а й надання конкретних інструментів для захисту в тому випадку, коли права громадян порушуються.
Цього року відбувся запуск на всеукраїнському рівні ініціативи Мін'юсту «Онлайн будинок юстиції». Тут українці можуть отримати всі сервіси Мін'юсту через Інтернет, не виходячи з дому чи офісу та не контактуючи з чиновниками. Так само послуги можна отримати на порталах igov.org.ua та poslugy.gov.ua.

Повний текст

15 червня 2017 року відбувся семінар-практикум для юристів та адвокатів "Особливості судового процесу в кримінальному та цивільному провадженні. Психологічна експертиза в судово-слідчій практиці". Організатор - експертно-правова група "Незалежний інститут судових експертиз" (НІСЕ). Інформаційний спонсор - ДП "Українська правова інформація".Семінар складався з трьох модулів. Зокрема, розглядалися питання щодо судового провадження, поділу спільного майна подружжя та судової психологічної експертизи.

Повний текст

Асоціація адвокатів України провела VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ААУ З ПУБЛІЧНОГО ПРАВА - захід, який слугує платформою для обговорення нагальних проблем у сфері взаємовідносин держави – адвокатури – бізнесу. У фокусі цьогорічного форуму - питання судової реформи, останні рішення Європейського суду з прав людини, актуальні питання податкового права та інтелектуальної власності, реформи в сфері охорони здоров’я, освіти і пенсійної реформи.

Повний текст

15 червня 2017 року, 10.00-14.00 відбудеться семінар-практикум для юристів та адвокатів "Особливості судового процесу в кримінальному та цивільному провадженні. Психологічна експертиза в судово-слідчій практиці". Організатор - експертно-правова група "Незалежний інститут судових експертиз" (НІСЕ). Інформаційний спонсор - ДП "Українська правова інформація". 

 
Повний текст

Представники  ДП «Українська правова інформація»  сьогодні побували в  го стях у  дітей з дитячого будинку  «Любисток», який знаходиться у с. Нові Петрівці Вишгородського району. Познайомилися з дітками та їх вихователями, привітали їх з Міжнародним днем захисту дітей подарунками від підприємства та передали привітання  від всіх співробітників «Укрправінформ» з найщирішими побажаннями зростати здоровими, розумними та завжди досягати своєї мети!!

   Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб всі діт к и були здоровими, радісними та щасливими , щоб їх дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо!

 

 

 

Повний текст

Головне територіальне управління юстиції у місті Києві, Київський палац дітей та юнацтва, громадська організація «Союз «Золотий Вік України» за підтримки Міністерства юстиції України та у партнерстві громадською організацією «Фундація ДЕЮРЕ» у Київському палаці дітей та юнацтва (м. Київ вул. Мазепи 13,) провели виставку творчих робіт засуджених підлітків «Крок назустріч» та  дискусію «Дитяча злочинність: виклики ХХІ століття».

У заході взяли  участь Міністр юстиції України Павло Петренко, представники офісу уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, представники офісу уповноваженого Президента України з прав дитини, начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві Станіслав Куценко, депутати Верховної Ради України, керівництво Київської міської державної адміністрації, керівники органів державної влади різного рівня, тощо.

 
Повний текст

25 травня 2017 року в Києві відбувся круглий стіл на тему: "Реформування національного законодавства в світлі євроінтеграції України", в якому взяв участь міністр юстиції України Павло Петренко.

Повний текст

Анонси

Content_ovu_%d1%87%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%8f
24 листопада 2014
Увага! Круглий стіл 5 грудня 2014 року о 10.00 Національна академія державного управління при Презедентові України, Інститут державної служби та місцевого...
Всі анонси

Підписатися на новини Бюлетеняпідписатися на щоденну розсилку новин

Угода конфіденційності

Послуги

Передплата (044) 517-68-48,(044) 517-70-20
ПЕРЕДПЛАТА-2018 ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ офіційних видань Міністерства юстиції України на 2018 рік у зручній для Вас версії (друкована або електронна) можна у...
Виготовлення бланків ПРОПОНУЄМО виготовлення бланків документів, надрукованих у "Офіційному віснику України" Звертатися:peredplata@upinfo.com.ua
Всі послуги