Головна сторінка Бюлетень Міністерства юстиції України Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України»

Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України»

22 липня 2014
crop_95293742_ztclp.jpg

Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України». Тема номера – доступ до публічної інформації (міжнародні та національні стандарти). Про правове регулювання доступу до публічної інформації, запитувачів інформації та міжнародні стандарти доступу до публічної інформації читайте у рубриці «Юридичні акценти». Цей матеріал підготовлений фахівцями Головних управлінь юстиції у Запорізькій і Тернопільській областях.

У рубриці «Діяльність служб» ідеться про організацію праці засуджених під час їх перебування в місцях позбавлення волі, а також про міжнародне співробітництво ДПтС України.

Особливості звільнення за угодою сторін, а також про оформлення документів на виїзд дитини за кордон, у матеріалі фахівців управління юстиції у Хмельницькій області в рубриці «Роз’яснення законодавства».

Традиційно у номері:

«Огляд подій» (з 13 червня до 9 липня), що відбулися за участю Міністра та працівників центрального апарату, призначення, а також вітання з Днем народження працівників органів юстиції.

Перелік наказів Міністерства юстиції за травень-червень 2014 року – у рубриці «Документи».

З актуальними дослідженнями у галузях конституційного, цивільного, адміністративного, фінансового права Ви можете ознайомитися на сторінках нашого фахового видання у рубриці «Юридична думка». Також у цій рубриці розміщена рецензія А. М. Статівки та В. Ю. Уркевича на монографію Т. О. Коваленко «Юридичні дефекти в земельному праві України як предмет наукового дослідження».

Нагадуємо, що офіційна веб-сторінка видання: http://ovu.com.ua/bulletin

Анонси

Content_ovu_%d1%87%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%8f
24 листопада 2014
Увага! Круглий стіл 5 грудня 2014 року о 10.00 Національна академія державного управління при Презедентові України, Інститут державної служби та місцевого...
Всі анонси

Підписатися на новини Бюлетеняпідписатися на щоденну розсилку новин

Угода конфіденційності

Послуги

Передплата (044) 517-68-48,(044) 517-70-20
ПЕРЕДПЛАТА-2018 ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ офіційних видань Міністерства юстиції України на 2018 рік у зручній для Вас версії (друкована або електронна) можна у...
Виготовлення бланків ПРОПОНУЄМО виготовлення бланків документів, надрукованих у "Офіційному віснику України" Звертатися:peredplata@upinfo.com.ua
Всі послуги