Головна сторінка Бюлетень Міністерства юстиції України Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України»

Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України»

22 серпня 2014
minjust-bulletin__8-2014_cover_layouted.png

Вийшов друком серпневий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України», який приурочений до Дня Незалежності України. Номер відкривається привітанням Міністра юстиції Павла Петренка. Зокрема, у матеріалі Віри Фазлєєвої «День Незалежності – відродження української державності і демократії», відтворено тернистий шлях нашої держави, яким вона йшла до здобуття власної незалежності.

У рубриці «Юридичні акценти» Ви ознайомитесь з проблемою насильства в сім’ї. Інформацію про те, які нормативно-правові акти регулюють організацію попередження насильства в сім’ї, які цивільно-правові норми спрямовані на захист осіб від насильства тощо, Ви знайдете у статті, підготовленій спеціалістами Головного управління юстиції у Волинській області.

У рубриці «Нотаріат України» йдеться про статус нотаріуса у цивільному процесі, вимоги до осіб, які прагнуть стати нотаріусами та роль нотаріуса у здійсненні оцінки при спадкуванні квартири чи будинку. Інформація підготовлена фахівцями головних управлінь юстиції у Кіровоградській та Донецькій областях.

Послуги, що надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану, використання імені фізичною особою, місце проживання фізичної особи – у рубриці «Роз’яснення законодавства».

Традиційно у номері:

«Огляд подій» (з 10 липня до 12 серпня), що відбулися за участю Міністра та працівників центрального апарату, призначення, а також вітання з Днем народження працівників органів юстиції.

Перелік наказів Міністерства юстиції за червень-липень 2014 року – у рубриці «Документи».

З актуальними дослідженнями у галузях конституційного, сімейного, екологічного, адміністративного, фінансового, кримінального, міжнародного права Ви можете ознайомитися на сторінках нашого фахового видання у рубриці «Юридична думка». Також у цій рубриці розміщені рецензії О. В. Олійника на монографію І. М. Сопілко «Державна інформаційна політика України: стан та шляхи реалізації» та О. Д. Тихомирова на монографію В. І. Тимошенко «Теория государства в политико-правовой мысли Украины и России (конец XIX – начало XX вв.)».

Нагадуємо, що офіційна веб-сторінка видання: http://ovu.com.ua/bulletin

Анонси

Content_ovu_%d1%87%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%8f
24 листопада 2014
Увага! Круглий стіл 5 грудня 2014 року о 10.00 Національна академія державного управління при Презедентові України, Інститут державної служби та місцевого...
Всі анонси

Підписатися на новини Бюлетеняпідписатися на щоденну розсилку новин

Угода конфіденційності

Послуги

Передплата (044) 517-68-48,(044) 517-70-20
ПЕРЕДПЛАТА-2018 ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ офіційних видань Міністерства юстиції України на 2018 рік у зручній для Вас версії (друкована або електронна) можна у...
Виготовлення бланків ПРОПОНУЄМО виготовлення бланків документів, надрукованих у "Офіційному віснику України" Звертатися:peredplata@upinfo.com.ua
Всі послуги