Головна сторінка Бюлетень Міністерства юстиції України Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України»

Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України»

23 вересня 2014
crop_105053810_ho3xgi.jpg

Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України». У рубриці «Юридичні акценти» розміщено матеріал, підготовлений фахівцями Чернівецької обласної державної адміністрації та Головного управління юстиції у Чернівецькій області, «Правовий статус та гарантії соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей», у якому роз’яснюються види військової служби, призовний вік, відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу та матеріальне забезпечення громадян України у зв’язку з призовом або прийняттям на військову службу.

2 вересня працівники нотаріату відзначили своє професійне свято. Привітання Міністра юстиції України Павла Петренка з нагоди свята читайте у нашому виданні. Тема номера – актуальні питання нотаріату. У рубриці «Нотаріат в Україні: теорія і практика» Ви ознайомитесь з матеріалом кандидата юридичних наук, доцента кафедри цивільного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леоніда Єфіменка «Теоретико-методологічні засади нотаріату України», директора Департаменту нотаріату та фінансового моніторингу Тетяни Баранової та кандидата юридичних наук, начальника відділу аналітично-методичної роботи Департаменту нотаріату та банкрутства Ганни Дьомкіної «Електронні ресурси у сфері міжнародного документообігу, оптимізація процедури з проставлення апостиля за участю нотаріуса».

У контексті тематики головний спеціаліст відділу аналітично-методичної роботи Департаменту нотаріату та фінансового моніторингу Павло Городько – про особливості правозастосування окремих актів законодавства при зверненні до нотаріуса щодо засвідчення вірності копії (фотокопії) паспорта, начальник відділу організаційного забезпечення та контролю у сфері нотаріату Департаменту нотаріату та банкрутства Віра Соловецька – про посвідчення правочинів щодо розпорядження майном, яке є спільною сумісною власністю подружжя, а також здобувач Інституту міжнародних відносин національного університету імені Тараса Шевченка Євген Фурса – про нотаріальне посвідчення афідевіту та його консульську легалізацію (апостилювання): актуальні питання нотаріальної та консульської практики.

Соціальний захист ветеранів праці, правовий статус технологічних парків та інтелектуальний капітал як економіко-правова категорія – у рубриці «Роз’яснення законодавства».

Традиційно у номері:

«Огляд подій» (з 13 серпня до 9 вересня), що відбулися за участю Міністра та працівників центрального апарату, вітання з Днем народження працівників органів юстиції.

Перелік наказів Міністерства юстиції за липень-серпень 2014 року – у рубриці «Документи».

З актуальними дослідженнями у галузях господарського, земельного, агарного, фінансового, міжнародного права, а також цивільного та кримінального процесу Ви зможете ознайомитися на сторінках нашого фахового видання у рубриці «Юридична думка». Також у цій рубриці розміщена рецензія доктора юридичних наук, професора кафедри конституційного права Національного університету «Одеська юридична академія» Н. В. Мішиної на монографію В. Ф. Нестеровича «Вплив громадськості на прийняття нормативно-правових актів: проблеми конституційної теорії та практики».

Нагадуємо, що офіційна веб-сторінка видання: http://ovu.com.ua/bulletin

Анонси

Content_ovu_%d1%87%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%8f
24 листопада 2014
Увага! Круглий стіл 5 грудня 2014 року о 10.00 Національна академія державного управління при Презедентові України, Інститут державної служби та місцевого...
Всі анонси

Підписатися на новини Бюлетеня



підписатися на щоденну розсилку новин

Угода конфіденційності

Послуги

Передплата (044) 517-68-48,(044) 517-70-20
ПЕРЕДПЛАТА-2018 ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ офіційних видань Міністерства юстиції України на 2018 рік у зручній для Вас версії (друкована або електронна) можна у...
Виготовлення бланків ПРОПОНУЄМО виготовлення бланків документів, надрукованих у "Офіційному віснику України" Звертатися:peredplata@upinfo.com.ua
Всі послуги