Головна сторінка Бюлетень Міністерства юстиції України Новини

Повідомляємо про черговий випуск журналу " Бюлетень Міністерства юстиції України" у квітні.
 Тема номеру - особливості процедури  банкрутства фізичної особи - підприємця.

Орієнтовна дата виходу журналу з друку - 18 квітня. 

Повний текст

"Бюлетень Міністерства юстиції України" оприлюднить відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік керівництва Міністерства юстиції України - Міністра юстиції Олександра Лавриновича, першого заступника  Міністра Інни Ємельянової, заступника Міністра - керівника апарату Андрія Сєдова, керівництва Державної виконавчої служби України  - першого заступника Голови ДВС України Ігоря Миронюка, заступника Голови ДВС України Миколи Герасимюка, керівництва Державної реєстраційної служби України  - Голови Укрдержреєстру Дмитра Ворони, першого заступника Голови Укрдержреєстру Інни Завальної, заступника Голови Укрдержареєстру Ірини Кухаренко

Повний текст

28-29 березня Державна пенітенціарна служба України разом з Інститутом кримінально-виконавчої служби за підтримки генерального директорату з прав людини і норм права Ради Європи офісу Ради Європи в Україні та Міжнародної нейрядової організації "Penal Reform International" провели Міжнародну науково-практичну конференцію "Державна пенітенціарна служба України: історія, сьогодення та перспективи розвитку у світлі міжнародних пенітенціарних стандартів та концепції державної політики у сфері реформування Державної кримінально-виконавчої служби".

Матеріали конференції будуть опубліковані  в "Бюлетені  Міністерства юстиції України " в рубриці пенітенціарної служби.

Повний текст
Березневий Бюлетень 15 березня 2013
bmj_dnepropetrovsk_150x70.gif

Повідомляємо про черговий випуск журналу " Бюлетень Міністерства юстиції України" у березні.
Тема номеру - актуальні питання прав людини.

Орієнтовна дата виходу журналу з друку - 25 березня.  

Повний текст

У статті аналізуються актуальні питання реалізації положень кримінального процесуального законодавства під час розгляду в органах внутрішніх справ заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення.

Ключові слова: розгляд заяв і повідомлень, кримінальні правопорушення, Кримінальний процесуальний кодекс, органи внутрішніх справ, єдиний облік в органах і підрозділах внутрішніх справ України заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Повний текст

У  рубриці "Правова освіта" опубліковано методичний посібник на тему «Відповідальність за порушення антикорупційного законодавства», розроблений фахівцями Головного управління юстиції у Дніпропетровській області для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій та державних господарських об’єднань з метою підвищення правових знань та подальшого використання при здійсненні своїх функціональних обов’язків.

Структурно посібник складається із загальної частини та таблиці опису адміністративних та кримінальних антикорупційних правопорушень і відповідальності за них, а також містить словник основних термінів. 

 

 

Повний текст

Про порядок подачі  та вимоги до матеріалів для опублікування в рубриці "Правова наука"  журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" з січня 2013 року читайте ТУТ.

Повний текст

Вийшов друком січневий номер «Бюлетень Міністерства юстиції України" (№ 1(135)/2013).
Тема номерареформування в системі надання адміністративних послуг.
Про трансформацію України в сервісну державу через призму Закону України «Про адміністративні послуги» читайте у статті директора Департаменту конституційного, адміністративного та соціального законодавства Міністерства юстиції України Аліни Панченко.

Повний текст

Вийшов друком січневий номер «БюлетеньМіністерства юстиції України (№ 1(135)/2013).
У номері презентовано нову рубрику «Правова освіта», де щомісячно опубліковуватимуться роз’яснення та консультації з правових питань,  а такожінформаційно-методичні матеріали фахівців органів юстиції.
Так у січні опублікована стаття головного спеціаліста відділу розгляду звернень Управління розгляду звернень та прийому громадян Департаменту організаційного та ресурсного забезпечення Міністерства юстиції України Т. Дячок «Звернення громадян – шлях до вирішення гострих суспільно значущих проблем» та інформаційно-роз’яснювальні матеріали про умови і порядок прийняття на роботу при укладанні трудового договору та провадження у справах за участю іноземних суб’єктів господарювання, підготовлені фахівцями Головного управління юстиції у Вінницькій області.

Повний текст
Вітальне слово 09 cічня 2013
images.jpeg

Дорогі друзі!

Ось і настав 2013 рік. Сподіваємось, що він привнесе у наше життя стабільність і благополуччя, мудрість та зваженість, стане доленосним для нашої країни і кожного із нас.

За повідомленням Міністра юстиції України з 1 січня 2013 року в Україні набрали чинності положення 2 кодексів, 52 нових законів, 36 нормативних актів Кабінету Міністрів та 1 указу Президента України, що визначають послідовне продовження реформ Уряду, спрямованих на дерегуляцію і створення сприятливих умов ведення бізнесу та на забезпечення прав громадян.

Крім того початок цього року став стартом для ...

Повний текст

2 листопада 2012 року за № 1851/22163 Міністерство юстиції України зареєструвало наказ МОН молодьспорту України від 17 жовтня 2012 року № 1112 " Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук", яким встановлюються нові вимоги до опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук та вимоги до опублікованої монографії, що подається на здобуття наукового ступеня доктора наук.

Повний текст
Вітаємо з ювілеєм! 28 листопада 2012
images.jpeg

Вітаємо  з ювілеєм Козюбру  Миколу Івновича, завідувача кафедри державно-правових наук факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктора юридичних наук, професора, члена-кореспондента НАПрН України, заслуженого юриста України, члена наукової ради журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України».

Повний текст

28 листопада 2012 року свій 75-річний ювілей відзначає Микола Іванович Козюбрадоктор юридичних наук, професор, дійсний член Української академії політичних наук, член-кореспондент Національної Академії правових наук України, заслужений юрист України, суддя Конституційного Суду України у відставці.
Погортати деякі сторінки життєвого шляху та наукової творчої біографії людини, життя якої тісно пов’язане з юридичною професією,  у своїй статті запрошує нас його учень - доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений юрист України Анатолій Заєць .

Повний текст

З 10 по 15 грудня 2012 року в Україні проводитиметься вже традиційний «Всеукраїнський тиждень права», план заходів якого затверджено Розпорядженням Кабінету Міністрів від 15 серпня 2012 року № 562-р. «Традицію» започатковано Указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» від 8 грудня 2008 року № 1149/2008 з нагоди 60-річчя вказаного міжнародного документа.
 Міністерство юстиції України вже вкотре відзначає Всеукраїнський тиждень права проведенням різноманітних заходів, затверджених цього року наказом від 18 вересня 2012 року № 898/7, більшість з яких вже стали традиційними.
Про заходи Всеукраїнського тижня права 2012, його цьогорічне спрямування, про учасників та меценатів «Бюлетень Міністерства юстиції України» поспілкувався з головою Координаційної ради молодих юристів Андрієм Бутенком.

Повний текст

У рубриці "Мін'юст консультує"  - стаття головного спеціаліста відділу з питань соціального захисту Управління соціального, трудового та гуманітарного законодавства Департаменту конституційного, адміністративного та соціального законодавства Міністерства юстиції України Світлани Ананко щодо державної підтримки сімей, у яких народжуються діти.

Повний текст

Вища кваліфікаційна комісія нотаріату при Міністерстві юстиції України повідомляє, що 22 листопада 2012 року о 10-00 Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату буде проведено кваліфікаційний іспит для осіб, які матимуть намір його складати. Детальніше.... 

Повний текст

У статті кандидата юридичних наук Ж. М. Пустовіт зазначається, що множинність функцій Верховної Ради України не суперечить її природі як органу законодавчої влади. Це зумовлено тим, що український парламент у властивих йому формах бере участь у здійсненні низки функцій держави, які відображають її політичну, економічну, соціальну, культурну та екологічну діяльність. Виходячи з цього, пріоритетними функціями Верховної Ради України є: законодавча, представницька,  установча, бюджетно-фінансова та зовнішньополітична.
У статті досліджуються проблеми  поняття функцій Верховної Ради України, їх сутність та зміст.

Ключові слова: парламент, функції Верховної Ради України, сутність функцій Верховної Ради України, зміст функцій Верховної Ради України, ознаки функцій Верховної Ради України.

Повний текст

В рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Сприяння розвитку системи правової допомоги в Україні» проходитимуть тренінги для адвокатів на тему функціонування системи безоплатної правової допомоги.

А також оголошено про проведення другого конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Повний текст

У статті досліджується відповідність перекладів українських текстів деяких міжнародних договорів в галузі міжнародного приватного повітряного права їх англомовним версіям.
Ключові слова: гарантія, застосовне право, інтерес, Кейп-Таунська конвенція, Монреальська конвенція, обтяження, офіційний переклад, право власності, реєстр, Чиказька конвенція.

 

Повний текст

Як відомо, обов’язок осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та посадових осіб юридичних осіб публічного права, які одержують заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету, щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік встановлює стаття 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», яка набрала чинності 1 січня 2012 року.
Про основні вимоги щодо декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру та оприлюднення декларацій державних службовців, а також посадових осіб юридичних осіб публічного права читайте у статті  головного спеціаліста відділу антикорупційної політики Департаменту антикорупційного законодавства та законодавства про правосуддя Міністерства юстиції України Катерини Корко.

Повний текст

Анонси

Content_ovu_%d1%87%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%8f
24 листопада 2014
Увага! Круглий стіл 5 грудня 2014 року о 10.00 Національна академія державного управління при Презедентові України, Інститут державної служби та місцевого...
Всі анонси

Підписатися на новини Бюлетеняпідписатися на щоденну розсилку новин

Угода конфіденційності

Послуги

ПЕРЕДПЛАТА-2018 ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ офіційних видань Міністерства юстиції України на 2018 рік у зручній для Вас версії (друкована або електронна) можна у...
Виготовлення бланків ПРОПОНУЄМО виготовлення бланків документів, надрукованих у "Офіційному віснику України" Звертатися:peredplata@upinfo.com.ua
Всі послуги