Головна сторінка Бюлетень Міністерства юстиції України Новини

У статті проаналізовано основні новели Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" від 05.07.2012 р. №5076-VI (далі - Закон) та підведено підсумки імплементації його положень у сучасне українське адвокатське життя. Авторський погляд на підсумки реалізації Закону звертає увагу як на позитивні зрушення у сфері адвокатського самоврядування, процедури набуття статусу адвоката та гарантій адвокатської діяльності., так і на норми Закону,що потребують доопрацювання. Автор статті - О. В. Чернобай,  член ради адвокатів Київської області, член правління ВГО «Асоціація адвокатів України», керуючий партнер ЮК «Чернобай та Партнери».

Повний текст

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство.

Повний текст

14-15 червня 2013 р. у м. Херсон юридичний факультет Херсонського державного університету проводитиме Міжнародну науково-практичну конференцію «Особливості нормотворчих процесів в умовах адаптації законодавства України до вимог Європейського Союзу». 

Повний текст

Порушено проблему юридичної природи права на свободу пересування, складовою частиною якого є право на туризм, свободу туристичних подорожей. Сформульовано конституційно-правові основи туризму в Україні та визначено право на туризм за суттю, змістом і формою.

Ключові слова: конституційно-правові основи туризму в Україні, право на туризм.

Повний текст

Перший літній місяць ми всі зустрічаємо з натхненням і в очікуванні відпускної кампанії. Червень насичений святкуванням як професійних свят, так і міжнародних днів. 1 червня відзначатимемо Міжнародний день захисту дітей,  6 червня - День журналіста України, 14 червня - Всесвітній день донора крові, 24 червня - День молоді, 23 червня - День державної служби України, 25 червня - День митної служби України, 28 червня - День Конституції України.
"Бюлетень Міністерства юстиції України" щиро вітає українців зі всіма святами, що наближаються, та приурочує червневий номер до Дня Конституції України та Міжнародного дня захисту прав дітей.

Читайте у номері...

Повний текст

Травневий номер Бюлетеня присвячений актуальним питанням адвокатури. У рубриці "Адвокатура України: право і закон"  читайте статтю віце- президента з інвестиційної роботи компанії "Management of Investment Resources", адвоката, члена Національної асоціації адвокатів України Андрія Микитенка про деякі аспекти здійснення адвокатами іноземної держави адвокатської діяльності в Україні. У статті автор аналізує основні норми, що регулюють порядок і процедуру реєстрації адвоката іноземної держави в Єдиному реєстрі адвокатів України. Особливу увагу звертає на отримання адвокатом іноземної держави додаткових професійних прав і гарантій адвокатської діяльності в Україні.

Повний текст

22 квітня відзначається 15-річчя від дня утворення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань. З цього приводу Державна пенітенціарна служба проводить урочистості 19 квітня п.р. об 11:00 годині в апараті Державної пенітенціарної служби України (за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 81). Участь у святкових заходах візьмуть представники органів державної влади, релігійних та громадських організацій, науковці та співробітники апарату й територіальних управлінь Державної пенітенціарної служби України.

Редакція щиро вітає пенітенціарів та зиче плідної роботи і високих звершень на благо нашої Батьківщини та заради захисту прав і законних інтересів людини і громадянина України. 

Вітальне слово Голови ДПтС України та фотокалейдоскоп знаменних подій опубліковано у квітневому номері Бюлетеня (читайте далі)... 

Повний текст

Повідомляємо про черговий випуск журналу " Бюлетень Міністерства юстиції України" у квітні.
 Тема номеру - особливості процедури  банкрутства фізичної особи - підприємця.

Орієнтовна дата виходу журналу з друку - 18 квітня. 

Повний текст

"Бюлетень Міністерства юстиції України" оприлюднить відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік керівництва Міністерства юстиції України - Міністра юстиції Олександра Лавриновича, першого заступника  Міністра Інни Ємельянової, заступника Міністра - керівника апарату Андрія Сєдова, керівництва Державної виконавчої служби України  - першого заступника Голови ДВС України Ігоря Миронюка, заступника Голови ДВС України Миколи Герасимюка, керівництва Державної реєстраційної служби України  - Голови Укрдержреєстру Дмитра Ворони, першого заступника Голови Укрдержреєстру Інни Завальної, заступника Голови Укрдержареєстру Ірини Кухаренко

Повний текст

28-29 березня Державна пенітенціарна служба України разом з Інститутом кримінально-виконавчої служби за підтримки генерального директорату з прав людини і норм права Ради Європи офісу Ради Європи в Україні та Міжнародної нейрядової організації "Penal Reform International" провели Міжнародну науково-практичну конференцію "Державна пенітенціарна служба України: історія, сьогодення та перспективи розвитку у світлі міжнародних пенітенціарних стандартів та концепції державної політики у сфері реформування Державної кримінально-виконавчої служби".

Матеріали конференції будуть опубліковані  в "Бюлетені  Міністерства юстиції України " в рубриці пенітенціарної служби.

Повний текст
Березневий Бюлетень 15 березня 2013
bmj_dnepropetrovsk_150x70.gif

Повідомляємо про черговий випуск журналу " Бюлетень Міністерства юстиції України" у березні.
Тема номеру - актуальні питання прав людини.

Орієнтовна дата виходу журналу з друку - 25 березня.  

Повний текст

У статті аналізуються актуальні питання реалізації положень кримінального процесуального законодавства під час розгляду в органах внутрішніх справ заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення.

Ключові слова: розгляд заяв і повідомлень, кримінальні правопорушення, Кримінальний процесуальний кодекс, органи внутрішніх справ, єдиний облік в органах і підрозділах внутрішніх справ України заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Повний текст

У  рубриці "Правова освіта" опубліковано методичний посібник на тему «Відповідальність за порушення антикорупційного законодавства», розроблений фахівцями Головного управління юстиції у Дніпропетровській області для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій та державних господарських об’єднань з метою підвищення правових знань та подальшого використання при здійсненні своїх функціональних обов’язків.

Структурно посібник складається із загальної частини та таблиці опису адміністративних та кримінальних антикорупційних правопорушень і відповідальності за них, а також містить словник основних термінів. 

 

 

Повний текст

Про порядок подачі  та вимоги до матеріалів для опублікування в рубриці "Правова наука"  журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" з січня 2013 року читайте ТУТ.

Повний текст

Вийшов друком січневий номер «Бюлетень Міністерства юстиції України" (№ 1(135)/2013).
Тема номерареформування в системі надання адміністративних послуг.
Про трансформацію України в сервісну державу через призму Закону України «Про адміністративні послуги» читайте у статті директора Департаменту конституційного, адміністративного та соціального законодавства Міністерства юстиції України Аліни Панченко.

Повний текст

Вийшов друком січневий номер «БюлетеньМіністерства юстиції України (№ 1(135)/2013).
У номері презентовано нову рубрику «Правова освіта», де щомісячно опубліковуватимуться роз’яснення та консультації з правових питань,  а такожінформаційно-методичні матеріали фахівців органів юстиції.
Так у січні опублікована стаття головного спеціаліста відділу розгляду звернень Управління розгляду звернень та прийому громадян Департаменту організаційного та ресурсного забезпечення Міністерства юстиції України Т. Дячок «Звернення громадян – шлях до вирішення гострих суспільно значущих проблем» та інформаційно-роз’яснювальні матеріали про умови і порядок прийняття на роботу при укладанні трудового договору та провадження у справах за участю іноземних суб’єктів господарювання, підготовлені фахівцями Головного управління юстиції у Вінницькій області.

Повний текст
Вітальне слово 09 cічня 2013
images.jpeg

Дорогі друзі!

Ось і настав 2013 рік. Сподіваємось, що він привнесе у наше життя стабільність і благополуччя, мудрість та зваженість, стане доленосним для нашої країни і кожного із нас.

За повідомленням Міністра юстиції України з 1 січня 2013 року в Україні набрали чинності положення 2 кодексів, 52 нових законів, 36 нормативних актів Кабінету Міністрів та 1 указу Президента України, що визначають послідовне продовження реформ Уряду, спрямованих на дерегуляцію і створення сприятливих умов ведення бізнесу та на забезпечення прав громадян.

Крім того початок цього року став стартом для ...

Повний текст

2 листопада 2012 року за № 1851/22163 Міністерство юстиції України зареєструвало наказ МОН молодьспорту України від 17 жовтня 2012 року № 1112 " Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук", яким встановлюються нові вимоги до опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук та вимоги до опублікованої монографії, що подається на здобуття наукового ступеня доктора наук.

Повний текст
Вітаємо з ювілеєм! 28 листопада 2012
images.jpeg

Вітаємо  з ювілеєм Козюбру  Миколу Івновича, завідувача кафедри державно-правових наук факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктора юридичних наук, професора, члена-кореспондента НАПрН України, заслуженого юриста України, члена наукової ради журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України».

Повний текст

28 листопада 2012 року свій 75-річний ювілей відзначає Микола Іванович Козюбрадоктор юридичних наук, професор, дійсний член Української академії політичних наук, член-кореспондент Національної Академії правових наук України, заслужений юрист України, суддя Конституційного Суду України у відставці.
Погортати деякі сторінки життєвого шляху та наукової творчої біографії людини, життя якої тісно пов’язане з юридичною професією,  у своїй статті запрошує нас його учень - доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений юрист України Анатолій Заєць .

Повний текст

Анонси

Content_ovu_%d1%87%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%8f
24 листопада 2014
Увага! Круглий стіл 5 грудня 2014 року о 10.00 Національна академія державного управління при Презедентові України, Інститут державної служби та місцевого...
Всі анонси

Підписатися на новини Бюлетеняпідписатися на щоденну розсилку новин

Угода конфіденційності

Послуги

Передплата (044) 517-68-48,(044) 517-70-20
ПЕРЕДПЛАТА-2018 ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ офіційних видань Міністерства юстиції України на 2018 рік у зручній для Вас версії (друкована або електронна) можна у...
Виготовлення бланків ПРОПОНУЄМО виготовлення бланків документів, надрукованих у "Офіційному віснику України" Звертатися:peredplata@upinfo.com.ua
Всі послуги