Головна сторінка Бюлетень Міністерства юстиції України Новини

Вийшов друком серпневий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України», який приурочений до Дня Незалежності України.

Повний текст

 

 

«Проблема насильства в сім’ї» – актуальна тема рубрики «Юридичні акценти».

Повний текст

«Послуги, що надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану». Це одна з актуальних тем рубрики «Роз’яснення законодавства».

Повний текст

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за серпень 2014 року (рубрика «Юридична думка»).

Повний текст

 

 

Вийшов друком черговий номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України». Тема номера – доступ до публічної інформації (міжнародні та національні стандарти).

Повний текст

«Основні питання оформлення документів на виїзд дитини за кордон» одна з актуальних тем рубрики «Роз’яснення законодавства».

Повний текст

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за липень 2014 року (рубрика «Юридична думка»).

Повний текст

Вийшов друком ювілейний номер журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України». З нагоди 15-річчя від дня заснування на сторінках журналу розміщені привітання Міністра юстиції України Павла Петренка, Голови Конституційного Суду України Юрія Бауліна, ректорату Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, колективу Інституту держави і права імені Володимира Корецького, колективу Одеського національного університету імені Іллі Мечникова, редакції журналу Верховної Ради України «Віче» та журналу «Нотаріат України».

Повний текст

Цей матеріал адресований громадянам України, які вирішили усиновити дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування...

Повний текст

«Юридичні акценти» щодо генезису, проблем і перспектив удосконалення Конституції України зроблені у статті доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Федоренка Владислава Леонідовича.

 

Повний текст

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за червень 2014 року (рубрика «Юридична думка»).

Повний текст

У соціальній державі соціальний захист це один з найважливіших напрямків її діяльності. Рівень цивілізованості держави та суспільства визначається ставленням до найменш захищених та найбільш вразливих його членів, які потребують соціального захисту, у першу чергу до дітей-інвалідів.

Повний текст

Юридичні акценти щодо легітимності діючої сьогодні влади в Україні зроблені в статті доктора юридичних наук, професора, члена робочої групи Конституційної комісії по підготовці проекту Конституції України 1996 року Анатолія Зайця та завідувача кафедри міжнародного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктора юридичних наук, професора Михайла Буроменського.

Повний текст

 

«Порядок звернення із заявою до Європейського суду з прав людини» – одна із актуальних тем рубрики «Правова допомога».

Повний текст

У рубриці «Актуальне інтерв’ю» травневого номера журналу розміщена бесіда з Координатором проектів Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні, Послом, Мадіною Джарбусиновою.

Повний текст

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за травень 2014 року (рубрика «Юридична думка»).

Повний текст

Актуальна тема випуску – «Соціальний захист сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах».

Повний текст

 

 

 

 

«Правові засади соціального захисту сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах» – одна із актуальних тем рубрики «Роз’яснення законодавства».

Повний текст

«Організація та ведення претензійно-позовної роботи на підприємстві» – одна із актуальних тем рубрики «Роз’яснення законодавства».

Повний текст

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за квітень 2014 року (рубрика «Юридична думка»).

Повний текст

Анонси

Content_ovu_%d1%87%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%8f
24 листопада 2014
Увага! Круглий стіл 5 грудня 2014 року о 10.00 Національна академія державного управління при Презедентові України, Інститут державної служби та місцевого...
Всі анонси

Підписатися на новини Бюлетеняпідписатися на щоденну розсилку новин

Угода конфіденційності

Послуги

ПЕРЕДПЛАТА-2018 ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ офіційних видань Міністерства юстиції України на 2018 рік у зручній для Вас версії (друкована або електронна) можна у...
Виготовлення бланків ПРОПОНУЄМО виготовлення бланків документів, надрукованих у "Офіційному віснику України" Звертатися:peredplata@upinfo.com.ua
Всі послуги