Головна сторінка Бюлетень Міністерства юстиції України Новини

У рубриці «Актуальне інтерв’ю» травневого номера журналу розміщена бесіда з Координатором проектів Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні, Послом, Мадіною Джарбусиновою.

Повний текст

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за травень 2014 року (рубрика «Юридична думка»).

Повний текст

Актуальна тема випуску – «Соціальний захист сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах».

Повний текст

 

 

 

 

«Правові засади соціального захисту сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах» – одна із актуальних тем рубрики «Роз’яснення законодавства».

Повний текст

«Організація та ведення претензійно-позовної роботи на підприємстві» – одна із актуальних тем рубрики «Роз’яснення законодавства».

Повний текст

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за квітень 2014 року (рубрика «Юридична думка»).

Повний текст

 

 

 

Вийшов друком журнал «Бюлетень Міністерства юстиції України» № 3 (149)/2014.

Повний текст

Відзначаючи 200-річчя від дня народження українського поета, драматурга, прозаїка, художника Тараса Григоровича Шевченка, редакція журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" долучається до вшанування Великого Кобзаря на сторінках журналу.

Повний текст

 

 

 

«Правовий статус осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» актуальна тема рубрики «Роз’яснення законодавства».

Повний текст

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за березень 2014 року (рубрика «Юридична думка»).

Повний текст

Вийшов друком журнал «Бюлетень Міністерства юстиції України» № 2 (148)/2014.

Повний текст

«Працевлаштування інвалідів за вітчизняним законодавством» – одна із актуальних тем із рубрики «Роз`янення законодавства.

Повний текст

Дізнайтеся чи зараховують декретну відпустку до страхового стажу та чи мають першочергове право на отримання житла батьки-одинаки...

Повний текст

Новели Закону України «Про громадські обєднання» та особливості легалізації громадських формувань – актуальна тема рубрики «Розяснення законодавства».

Повний текст

Редакційна колегія журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за лютий 2014 року (рубрика «Юридична думка»).

Повний текст

Актуальна тема випуску – «Виконавче провадження: як захистити свої права». Матеріали, підготовлені працівниками центрального апарату Державної виконавчої служби та територіальних органів юстиції, стосуються правового забезпечення захисту прав стягувача у виконавчому провадженні, повернення (стягнення) коштів за рішенням суду та здійснення контролю за діяльністю державного виконавця.

Повний текст

У січневому номері Бюлетеня у рубриці «Роз`яснення законодавства» можна буде дізнатися про забезпечення повернення (стягнення) коштів у виконавчому провадженні.

Повний текст

Рубрика «Роз`яснення законодавства» в січневому номері журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» презентує актуальні питання-відповіді щодо виконавчого провадження.

Повний текст

Редакційна колегія журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за січень 2014 року (рубрика "Юридична думка").

Повний текст
Шановні читачі! 31 грудня 2013
shutterstock_6190477.jpg

Прийміть щирі вітання з Новорічними святами!

Повний текст

Анонси

Content_ovu_%d1%87%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%8f
24 листопада 2014
Увага! Круглий стіл 5 грудня 2014 року о 10.00 Національна академія державного управління при Презедентові України, Інститут державної служби та місцевого...
Всі анонси

Підписатися на новини Бюлетеняпідписатися на щоденну розсилку новин

Угода конфіденційності

Послуги

Передплата (044) 517-68-48,(044) 517-70-20
ПЕРЕДПЛАТА-2018 ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ офіційних видань Міністерства юстиції України на 2018 рік у зручній для Вас версії (друкована або електронна) можна у...
Виготовлення бланків ПРОПОНУЄМО виготовлення бланків документів, надрукованих у "Офіційному віснику України" Звертатися:peredplata@upinfo.com.ua
Всі послуги