Головна сторінка Бюлетень Міністерства юстиції України Новини

У грудневому номері журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» вийде друком стаття «Особливості оформлення документів про освіту для їх дії за кордоном».

Повний текст

Рубрика "Роз'яснення законодавства" в грудневому номері журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" презентує актуальні питання-відповіді щодо перебування іноземних осіб та осіб без громадянства на території України, а також ознайомить читачів з особливостями виїзду громадян України закордон.

Повний текст

Редакційна колегія журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" повідомляє про наукові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за грудень 2013 року (рубрика "Юридична думка").

Повний текст
Вийшов друком 28 листопада 2013
minjust-bulletin__11-2013_cover_layouted.png

Сьогодні вийшов друком «Бюлетень Міністерства юстиції України» №11 (145). Тема номера – «Державна антикорупційна політика в Україні – впровадження міжнародних стандартів». Актуальні матеріали презентовано до Міжнародного дня боротьби з корупцією (9 грудня), відзначення 5- ої річниці ратифікації Україною Конвенції ООН проти корупції.
Також у номері..... 

Повний текст

Державна допомога сім'ям з дітьми - тема рубрики "Роз'яснення законодавства" Бюлетеня, що вийде друком наприкінці листопада.

Повний текст
Актуально в темі! 13 листопада 2013
shutterstock_81212710.jpg

Спеціально для працівників державних органів та органів місцевого самоврядування в контексті тематики номеру буде опубліковано повний текст методичних рекомендацій «Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування», підготовлених Міністерством юстиції із залученням Головних управлінь юстиції у Донецькій та Миколаївській областях спільно з Інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса Національної академії правових наук України.

Повний текст

Про серйозні зміни в системі роботи нотаріату, спрощення надання нотаріальних послуг та мінімізацію витрат населення при їх отриманні, а також затвердження нових правил професійної етики, прозорість складання кваліфікаційних іспитів та вдосконалення нормативної бази щодо порядку вчинення нотаріальних дій читайте в інтерв'ю директора Департаменту нотаріату та банкрутства Міністерства юстиції України Лілії Чигвінцевої журналу "Бюлетень Міністерсвта юстиції України" (№11(145).

Повний текст

Тема чергового  номера журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України", що виходить друком наприкінці листопада - Державна антикорупційна політика в Україні - впровадження міжнародних стандартів. Актуальні матеріали до Міжнародного дня боротьби з корупцією (9 грудня) та відзначення 5-ої річниці ратифікації Україною Конвеції ООН проти корупції (18 жовтня) підготовлені Департаментом антикорупційного законодавства та законодавства про правосуддя Міністерства юстиції України.  Детальніше...

Повний текст

З метою організаційно-методичного забезпечення випуску науково-практичного фахового журналу “Бюлетень Міністерства юстиції України” та відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 08 квітня 2011 року № 367/к “Про затвердження структури та чисельності працівників центрального апарату Міністерства юстиції”  затверджено склад наукової ради науково-практичного фахового журналу “Бюлетень Міністерства юстиції України”. Відповідний наказ 22 жовтня 2013 року  підписала Міністр юстиції України Олена Лукаш.

Повний текст

Редакційна колегія науково-практичного фахового журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" повідомляє про наукові фахові статті, що рекомендовані до друку та включені для опублікування у Бюлетені за листопад 2013 року (рубрика "Юридична думка").

Повний текст
Актуально в номері 08 жовтня 2013
shutterstock_93655123.jpg

Запровадження окремих міжнародних стандартів виборчого права в контексті модернізації Конституції України. Під такою назвою у жовтні виходить друком стаття члена Конституційної Асамблеї, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Владислава ФЕДОРЕНКА. Автор здійснює системний аналіз рекомендацій Європейської комісії «За демократію через право» (Венеціанської комісії) та ОБСЄ/БДІПЛ, розглянуті на «круглому столі», проведеному Мін’юстом 13 серпня 2013 року, стосовно передбачення можливості балотуватися на парламентських виборах особам, ...

Повний текст

Про актуальні питання у процедурі державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та відповіді фахівців юстиції читайте в жовтневому номері "Бюлетень Міністерсвта юстиції України" в рубриці "Роз'яснення, коментарі, консультації". Замовити номер - детальніше...

Повний текст

У статті доводиться необхідність забезпечення т. зв. реординації у відносинах органів виконавчої влади та їх посадових осіб з фізичними і юридичними особами, яка реалізується шляхом, з одного боку, надання громадянам права вимагати від керівних, владних суб’єктів належної поведінки щодо забезпечення прав і свобод громадян, а з другого – покладання на цих суб’єктів чітких обов’язків щодо неухильного виконання зазначених вимог громадян.
Ключові слова: презумпція знання закону, державний контроль, реординація.
______________________________________________________________________________________________________________________

The article has the need for so-called reordination in relations executive authorities and their officials with the physical and legal persons, which is implemented by, on the one hand, granting citizens the right to demand from the ruling, powerful subjects proper conduct on the rights and freedoms, and the second – reliance on these subjects clear responsibilities for strict implementation of these requirements citizens.
Keywords:ignorantia juris non excusat, state control, reordination.

 

Повний текст

Найближчим часом на сторінках журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" опубліковуватимуться  матеріали та інформація щодо діяльності органів юстиції у сфері надання безоплатної правової допомоги, вчинення нотаріальних дій, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також організації  примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб). 

 

 

Повний текст
Читайте у жовтні 25 вересня 2013
shutterstock_10493053.jpg

Запровадження окремих міжнародних стандартів виборчого права в контексті модернізації Конституції України. Під такою назвою у жовтні виходить друком стаття, в якій автором здійснюється системний аналіз рекомендацій Європейської комісії «За демократію через право» (Венеціанської комісії) та ОБСЄ/БДІПЛ, розглянуті на «круглому столі», проведеному Мін’юстом 13 серпня 2013 року. 

Повний текст

Редакція журналу оголошує конкурс серед  читачів та авторів журналу,  працівників органів юстиції та журналістів на найкращу публікацію до Дня юриста з робочою назвою "Професія юриста в системі органів юстиції". Детальніше..

Повний текст
До 1025-ї річниці Хрещення Київської Русі
ІV Міжнародна науково-практична конференція
”Розвиток громадянського суспільства: духовність і право”
(Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Гута,
26-29 вересня 2013 року)


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції “Розвиток громадянського суспільства: духовність і право”, яка проводиться для інститутів громадянського суспільства 26-29 вересня 2013 року у ДО «Резиденція «Синьогора».

Організаторами Конференції виступають:

- ...
Повний текст

Шановні колеги!


Західноукраїнська організація «Центр правничих ініціатив» запрошує Вас взяти участь у
Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та стан дотримання захисту прав людини в Україні»,
що відбудеться у м. Львів 21-22 червня 2013 р.

Останній строк подання матеріалів на конференцію – 18 червня 2013 р. (включно).

Обсяг тез доповіді до 5 сторінок.

Детальна інформація про захід міститься на сайті Центру правничих ініціатив.

З повагою,
Організаційний комітет конференції
Західноукраїнська організація «Центр правничих ...

Повний текст

У статті проаналізовано основні новели Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" від 05.07.2012 р. №5076-VI (далі - Закон) та підведено підсумки імплементації його положень у сучасне українське адвокатське життя. Авторський погляд на підсумки реалізації Закону звертає увагу як на позитивні зрушення у сфері адвокатського самоврядування, процедури набуття статусу адвоката та гарантій адвокатської діяльності., так і на норми Закону,що потребують доопрацювання. Автор статті - О. В. Чернобай,  член ради адвокатів Київської області, член правління ВГО «Асоціація адвокатів України», керуючий партнер ЮК «Чернобай та Партнери».

Повний текст

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство.

Повний текст

Анонси

Content_ovu_%d1%87%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%8f
24 листопада 2014
Увага! Круглий стіл 5 грудня 2014 року о 10.00 Національна академія державного управління при Презедентові України, Інститут державної служби та місцевого...
Всі анонси

Підписатися на новини Бюлетеняпідписатися на щоденну розсилку новин

Угода конфіденційності

Послуги

Передплата (044) 517-68-48,(044) 517-70-20
ПЕРЕДПЛАТА-2018 ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ офіційних видань Міністерства юстиції України на 2018 рік у зручній для Вас версії (друкована або електронна) можна у...
Виготовлення бланків ПРОПОНУЄМО виготовлення бланків документів, надрукованих у "Офіційному віснику України" Звертатися:peredplata@upinfo.com.ua
Всі послуги