Головна сторінка Послуги Презентуємо видання для нотаріусів "Проблемні питання спадкового права в нотаріальній діяльності"
В тестовому режимі розпочав роботу новий сайт www.pravinform.gov.ua

Презентуємо видання для нотаріусів "Проблемні питання спадкового права в нотаріальній діяльності"

Державне підприємство "Українська правова інформація", що здійснює інформаційне забезпечення органів юстиції, спільно з Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції підготували до друку навчально-методичний посібник серії "Нотаріальний практикум" - "ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ СПАДКОВОГО ПРАВА В НОТАРІАЛЬНІЙ ПРАКТИЦІ". Він буде презентований на науково-практичній конференції, що відбудеться 20  березня у м. Львів. Захід проводиться Інститутом теоретико-правових досліджень у сфері юстиції та інноваційних проектів за участі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України.

До відома: Конференція пройде за адресою: м. Львів,
вул. Медова Печера, 65, Конференц–зал, готель «Медова Печера».
Початок конференції о 10:00, реєстрація — з 09:00.

Проблемні питання спадкового права в нотаріальній практиці: навчально-методичні матеріали. – Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції / упоряд.: В. О. Чепурнов, К. І. Чижмарь, К. В. Радкевич. – К.: ДП «Укрправінформ», 2015. – 80 с.
Ці навчально-методичні матеріали розроблені з метою належного виконання нотаріусами законодавства з питань нотаріального посвідчення заповітів, їх скасування та архівного зберігання, створення єдиної нотаріальної практики. А також розглядаються окремі питання застосування норм цивільного та цивільного процесуального законодавства під час розгляду справ про спадкування з використанням матеріалів судової практики.

Content_%e2%84%9611_2

Анонси

17 cічня 2017
У січні читайте

На початку січня набрали чинності положення Закону України "Про виконавче провадження", якими передбачено запуск Єдиного реєстру ...

20 грудня 2016
Читайте у наступному номері

На початку грудня в Інституті кримінально-виконавчої служби на IV міжнародній науково-практичній конференції під назвою «Актуальні ...

Всі анонси
Medium_baner_urzona_com_160x80_002[1] Medium_medium_uaimg_6_1_ Medium_banner_ovu-1

Підписатися на анонси законодавствапідписатися на щоденну розсилку новин

Угода конфіденційності

Послуги

ПЕРЕДПЛАТА-2017

Передплатні індекси:
ОФІЦІЙНИЙ ВІСНИК УКРАЇНИ
40433 (друкована. версія),
48345 (електронна версія).
ОН-ЛАЙН ДОСТУП ДО НПА (замовити за тел. 278-00-74)
БЮЛЕТЕНЬ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ
22670 (друкована версія),
86654 (ел. версія)

ЗАМОВИТИ МОЖНА:
-  у відділення Укрпошти;
- на сайті PRESA.UA.
- на сайті OVU.COM.UA або за  тел. (044) 278-00-74 (peredplata@upinfo.com.ua)

До уваги передплатників!

Адміністрація державного підприємства «Українська правова інформація» повідомляє, що при розповсюдженні «Офіційного ...

Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України

 

Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України. Правила професійної етики нотаріусів України: офіційне видання. – К.: ДП «Укрправінформ», 2013. – 96 с.

 

Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України стане в пригоді кожному нотаріусу, який займається практичною діяльністю, незалежно від форми власності та підпорядкування. Цей документ, який охоплює всі аспекти нотаріальної діяльності, починаючи від вимог до місця вчинення нотаріальної дії, документів, які подаються для вчинення нотаріальної дії, тощо, стане практичним порадником як початкуючим нотаріусам, так і досвідченим фахівцям.

Всі послуги